Kawa Qubik Caffe 8:20 Szczecin

Kawa Qubic Caffe 8:20 to mieszanka składająca się z ziaren pochodzenia amerykańskiego. Precyzyjnie dobrane ziarna i idealny napar tej kawy pozwoli nam przenieść się w głąb włoskich klimatycznych uliczek i poczuć się jak na Włoskiej Riwierze. Delikatne nuty orzechowo- czekoladowe pieszczą podniebienie i zostają długo w pamięci.

Palarnia Qubik Caffe do swoich mieszanek starannie selekcjonuje ziarna z całego świata. Dlatego niektóre z nich stały się wyjątkowymi kawami, pozwalającymi odkryć nowe egzotyczne doznania smakowe. Palona we włoskiej palarni kawa Qubik Caffe to wyjątkowa rozkosz dla kawoszy z całego świata.

Jak smakuje Kawa Qubik Caffe 8:20?

Każdy moment dnia jest dobry na kawę Qubik, szczególnie dzięki nowej mieszance 8:20. Harmonijne połączenie ziaren Arabiki z Robustą sprawiają, że poczujesz prawdziwy smak tradycyjnego włoskiego cappuccino lub doskonałego espresso, tak jak byłaby zaparzona we włoskiej kawiarni. 
Kawa ziarista Qubik Caffe 8:20 jest kawą o intensywnym smaku i aromacie z pełnym body. Właściwie zaparzona kawa charakteryzuje się słodkim posmakiem z wyczuwalnymi nutami orzechów połączonych z czekoladą.

Kawa ziarnista Qubik Caffe 8:20 Szczecin
Skład: 80% Arabica, 20% Robusta
Pochodzenie: Brazylia, Indie, Kolumbia, Guatemala
Smak: Wyczuwalne orzechy oraz czekolada
Kwasowość: niska
Stopień palenia: jasny
Zawartość kofeiny: średnia
Opakowanie: 1000g

Nasz sklep Wszystko do Kawy w Szczecinie oferuje włoskie kawy najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas kawy ziarniste to gwarancja bardzo dobrego smaku i sprawdzonych ziaren tylko z wybranych palarni.

DOM-SERVICE - 91 431 31 62 - Ekspresy do Kawy, Kawy Ziarniste i Mielone

Adres:

Kosynierów 10

70-786 SZCZECIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

szczecin@wszystkodokawy.pl

www.szczecin-wszystkodokawy.pl