Kawa Espresso Italiano Intenso Szczecin

Kawa ziarnista Espresso Italiano Intenso z polskiej palarni Maestrocafe to kawa w której ziarna palone są na sposób włoski. Espresso Italiano Intenso charakteryzuje gęsta pianka, duża zawartość kofeiny, zharmonizowany smak i mocny aromat.

Najczęściej kupowane przez nas kawy i wypijane każdego dnia pochodzą z importu. Natomiast na naszym polskim rynku rosną w siłę rodzime palarnie, które śmiało mogą konkurować z zagranicznymi markami kawowymi.

Jedną z ciekawszych pozycji jest Maestrocafe - marka, która jest owocem wielu lat pasji i doświadczenia osób, związanych z rynkiem kawy. Korzenie jej działalności sięgają początków lat 90-tych. Ta palarnia perfekcyjnie opanowała proces wypalania kawy, wykorzystując tradycyjne metody jej produkcji. Stosowany przez Maestrocafe system dystrybucji gwarantuje szybką dostawę i świeżość kawy.

Kawa Espresso Italiano Intenso Szczecin

Jest to mieszanka 50% średnio palonych, szlachetnych ziaren Arabiki pochodzącej z terenów wysokogórskich Ameryki Łacińskiej z 50% domieszką Robusty z Afryki. Arabika to synonim najwyższej jakości ziaren, które zostały połączone ze sporą dawką kofeiny. Kawa idealna do przygotowania tradycyjnego espresso oraz cappuccino.

Jaka w smaku jest kawa Maestro Cafe Espresso Italiano Intenso?

Kawa ma głęboki i intensywny smak. który długo utrzymuje się na podniebieniu. Mieszanka przypadnie do gustu wielbicielom mocnej kawy, którzy lubią wyrazisty napar o dużej zawartości kofeiny. Espresso Italiano Intenso zachwyca intrygującym i silnym aromatem oraz gęstą pianką o bursztynowym odcieniu. Sprawdzi się idealnie w sytuacji, kiedy poczujemy potrzebę dużego zastrzyku energii.
Blend ten doskonale nadaje się do ekspresów ciśnieniowych. Espresso przygotowane z użyciem tej mieszanki cechuje się grubą i gęstą cremą.

Kawa Espresso Italiano Intenso
Skład: 50% Arabica (Ameryka Łacińska, Brazylia),
           50% Robusta (Azja i Afryka)
Intensywność smaku: 4/5
Stopień wypalenia: średni
Zawartość kofeiny: duża
Producent: Palarnia Kawy Maestrocafe
Kraj wypalania: Polska

Nasz sklep Wszystko do Kawy w Szczecinie oferuje kawy najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas kawy ziarniste to gwarancja bardzo dobrego smaku i sprawdzonych ziaren tylko z wybranych palarni.

DOM-SERVICE - 91 431 31 62 - Ekspresy do Kawy, Kawy Ziarniste i Mielone

Adres:

Kosynierów 10

70-786 SZCZECIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

szczecin@wszystkodokawy.pl

www.szczecin-wszystkodokawy.pl