Kawa z Kogutkiem Szczecin

Kawa z Kogutkiem Les Cafes Du Coq produkowana jest od ponad 25 lat. Kawa z Kogutkiem Premium to 100% Arabica. Zapraszam do naszego sklepu Wszystko do Kawy w Szczecinie.
Najczęściej kupowane przez nas kawy i wypijane każdego dnia pochodzą z importu. Natomiast na naszym polskim rynku rosną w siłę rodzime palarnie, które śmiało mogą konkurować z zagranicznymi markami kawowymi.

Jedną z ciekawszych pozycji jest Maestrocafe - marka, która jest owocem wielu lat pasji i doświadczenia osób, związanych z rynkiem kawy. Korzenie jej działalności sięgają początków lat 90-tych. Ta palarnia perfekcyjnie opanowała proces wypalania kawy, wykorzystując tradycyjne metody jej produkcji. Stosowany przez Maestrocafe system dystrybucji gwarantuje szybką dostawę i świeżość kawy.

Kawa Ziarnista z Kogutkiem Premium Szczecin

Skład tej kawy to 100% Arabica, której ziarna są ręcznie zbierane gwarantując najwyższą jakość. Kupując kawę z palarni Maestrocafe mają Państwo pewność, że kawa jest świeżopalona. Kawę posiada niską zawartość kofeiny oraz charakteryzuje ją doskonały aromat i smak o słodko-owocowym bukiecie. Smakuje zarówno dobrze w pełnym i aromatycznym espresso, jak i z mlekiem, na przykład w formie Cappuccino. Kawa z Kogutkiem Premium wypalona została w stopniu średnim, dzięki temu smak jest idealnie zrównoważony. Wyczuwalne aromaty kwiatowe i cytrusowe.

Kawa z Kogutkiem Szczecin

Kawę charakteryzuje gęsta pianka, duża zawartość kofeiny, zharmonizowany smak i mocny aromat. Idealna nadaje się do przygotowania tradycyjnego espresso oraz cappuccino. Jest mieszanką specjalnie selekcjonowanych ziaren kawy Arabica i Robusta, które palone są na sposób francuski. Kawa z Kogutkiem oferowana jest w postaci ziarnistej i drobno mielonej. Szczególnie polecana jest wielbicielom kawy parzonej.

Jaka w smaku jest Kawa z Kogutkiem?

Dzięki Robuście wyczujemy goryczkę. Mieszanka powinna przypaść do gustu tym, którzy lubią napar bardzo aromatyczny ale o wyrazistym samaku. Kawa z Kogutkiem sprawdzi się idealnie w sytuacji, kiedy mamy potrzebę dużego zastrzyku energii.

Kawa Ziarnista z Kogutkiem 

Skład: 40% Arabica (Ameryka Łacińska),
           60% Robusta (Afryka)
Intensywność smaku: 4/5
Stopień wypalenia: średni, w sposób francuski
Zawartość kofeiny: duża
Producent: Palarnia Kawy Maestrocafe
Kraj wypalania: Polska

Nasz sklep Wszystko do Kawy w Szczecinie oferuje kawy najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas kawy ziarniste to gwarancja bardzo dobrego smaku i sprawdzonych ziaren tylko z wybranych palarni.

DOM-SERVICE - 91 431 31 62 - Ekspresy do Kawy, Kawy Ziarniste i Mielone

Adres:

Kosynierów 10

70-786 SZCZECIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

szczecin@wszystkodokawy.pl

www.szczecin-wszystkodokawy.pl