Kawa Ziarnista Maestrocafe Super Crema Szczecin

Najczęściej kupowane przez nas kawy i wypijane każdego dnia pochodzą z importu. Natomiast na naszym polskim rynku rosną w siłę rodzime palarnie, które śmiało mogą konkurować z zagranicznymi markami kawowymi.

Jedną z ciekawszych pozycji jest Maestrocafe - marka, która jest owocem wielu lat pasji i doświadczenia osób, związanych z rynkiem kawy. Korzenie jej działalności sięgają początków lat 90-tych. Ta palarnia perfekcyjnie opanowała proces wypalania kawy, wykorzystując tradycyjne metody jej produkcji. Stosowany przez Maestrocafe system dystrybucji gwarantuje szybką dostawę i świeżość kawy.

Kawa Maestro Super Crema to mieszanka średnio palonych, szlachetnych ziaren Arabiki pochodzącej z terenów wysokogórskich z domieszką Robusty z Azji i Afryki. Kawa idealnie nadaje się do przygotowania kaw mlecznych takich jak Cappuccino czy Latte Macchiato.

Maestro Super Crema charakteryzuje się orzeźwiającym i łagodnym smakiem, delikatnym aromatem i zrównoważoną kwasowością. 

100% kawy naturalnej, ziarnistej, palonej.

Maestro Super Crema Szczecin

Składa się w 80% z Arabiki pochodzącej z Ameryki Łacińskiej i Brazyli oraz w 20% z Robusty uprawianej w Azji i Afryce. Arabika to synonim najwyższej jakości ziaren, które zostały połączone z małą dawką kofeiny. Jest to kawa bardzo często podawana w wielu kawiarniach i restauracjach. Nie ma dużych wymagań sprzętowych, nadaje się do domu, biura i kawiarni.

Jaka w smaku jest kawa Maestro Super Crema?

Dzięki Robuście wyczujemy pewną ostrość i goryczkę, którą zrównoważy czekoladowy posmak Arabiki. Mieszanka powinna przypaść do gustu tym, którzy lubią napar o zrównoważonym, łagodnym, ale orzeźwiającym smaku. Maestro Super Crema sprawdzi się idealnie w sytuacji, kiedy poczujemy potrzebę delikatnego zastrzyku energii.
Kawa Maestro Super Crema jest bardzo ciekawym i smakowitym połączeniem. Wyborny smak kawy i jej wykwintny aromat zachwycą każdego konesera. Blend ten z powodzeniem możemy wykorzystywać w ekspresach automatycznych, jak również kolbowych, czy alternatywnych metodach zaparzania. Espresso przygotowane z użyciem tej mieszanki cechuje się grubą i gęstą cremą.

Kawa Maestro Super Crema
Skład: 80% Arabica (Ameryka Łacińska, Brazylia),
           20% Robusta (Azja i Afryka)
Intensywność smaku: 4/5
Stopień wypalenia: średni
Zawartość kofeiny: średnia
Producent: Palarnia Kawy Maestrocafe
Kraj wypalania: Polska

Nasz sklep Wszystko do Kawy w Szczecinie oferuje kawy najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas kawy ziarniste to gwarancja bardzo dobrego smaku i sprawdzonych ziaren tylko z wybranych palarni.

DOM-SERVICE - 91 431 31 62 - Ekspresy do Kawy, Kawy Ziarniste i Mielone

Adres:

Kosynierów 10

70-786 SZCZECIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

szczecin@wszystkodokawy.pl

www.szczecin-wszystkodokawy.pl