Kawa Ziarnista Brasil Oro Superiore Szczecin

We włoskiej palarni Brasiloro Caffe wypalanie kawy odbywa się w rzemieślniczy sposób, w tradycyjnym piecu przy użyciu drewna bukowego. W przypadku mieszanki Brasil Oro Superiore każdy rodzaj kawy jest najpierw palony osobno, aby w ten sposób zachować ich charakterystyczne właściwości związane z miejscem pochodzenia. Palone ziarna są chłodzone powietrzem, co umożliwia zachowanie ich oryginalnych cech dotyczących smaku i aromatu. Ziarna są mieszana ze sobą dopiero po spoczynku w silosach po wypaleniu. Cały proces odbywa się tradycyjnie przy użyciu pracy ludzkich rąk, bez użycia maszyn przemysłowych. Właściciele i pracownicy wkładają w produkcję tej kawy całą swoją pasję oraz serce.

Kawa Brasil Oro Superiore Szczecin

Brasil Oro Superiore to kawa średnio palona. Mieszanka tej kawy jest wynikiem połączenia najlepszych ziaren: 90% Arabica z Brazylii (Santos) i Ameryki Środkowej (Santo Domingo, Gwatemala, Kolumbia, Nikaragua) i 10% Robusta z Indii.

Kawa Brasil Oro Superiore posiada bardzo intensywny aromat dzięki starannemu i powolnemu wypalaniu na drewnie bukowym. Z ziaren tej kawy możemy zaparzyć wyśmienite espresso o bogatym aromacie i pełnym body. W mieszance kawy Superiore odnajdziemy nuty wędzonego drewna i orzechów w połączeniu z lukrecją, cytrusami i słodkim posmakiem czekolady. Polecamy tą kawę po porannym przebudzeniu jak i podczas dnia, gdyż po spożyciu doda nam energii na wiele godzin.

Dane techniczne:
Opakowanie: 1000g
Stopień palenia: Średni
Zawartość kofeiny: Średnia
Smak: Delikany i zrównoważony, wyczuwalne nuty słodkie
Aromat: Intensywny
Rodzaj ziaren: 90% Arabica 10% Robusta
Producent: Brasiloro Caffe

Nasz sklep Wszystko do Kawy w Szczecinie oferuje włoskie kawy najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas kawy ziarniste to gwarancja bardzo dobrego smaku i sprawdzonych ziaren tylko z wybranych palarni.

Kawa Brasil Oro Superiore importowana jest przez nas bezpośrednio z włoskiej palarni w Szczecinie.

DOM-SERVICE - 91 431 31 62 - Ekspresy do Kawy, Kawy Ziarniste i Mielone

Adres:

Kosynierów 10

70-786 SZCZECIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

szczecin@wszystkodokawy.pl

www.szczecin-wszystkodokawy.pl