Kawa Ziarnista Brasil Oro Extra Bar Szczecin


We włoskiej palarni Brasiloro Caffe wypalanie kawy odbywa się w rzemieślniczy sposób, w tradycyjnym piecu przy użyciu drewna bukowego. W przypadku mieszanki Brasil Oro Extra Bar każdy rodzaj kawy jest najpierw palony osobno, aby w ten sposób zachować ich charakterystyczne właściwości związane z miejscem pochodzenia. Palone ziarna są chłodzone powietrzem, co umożliwia zachowanie ich oryginalnych cech dotyczących smaku i aromatu. Ziarna są mieszana ze sobą dopiero po spoczynku w silosach po wypaleniu. Cały proces upalania odbywa się tradycyjnie bez użycia maszyn przemysłowych.

Kawa Ziarnista Brasil Oro Extra Bar Szczecin

Brasil Oro Extra Bar to kawa średnio palona. Mieszanka tej kawy jest wynikiem połączenia najlepszych ziaren: 80% Arabica z Brazylii (Santos) i Ameryki Środkowej (Santo Domingo, Gwatemala, Kolumbia, Nikaragua) i 20% Robusta z Indii.

Kawa Brasil Oro Extra Bar posiada bardzo intensywny aromat dzięki starannemu i powolnemu wypalaniu na drewnie bukowym. Z ziaren tej kawy możemy zaparzyć wyśmienite espresso o bogatym aromacie i przyjemnym, pełnym body. W mieszance kawy Brasil Oro Extra Bar odnajdziemy nuty wędzonego drewna, orzechów i ciemnej czekolady. Polecamy tą kawę po porannym przebudzeniu jak i podczas dnia, gdyż po spożyciu doda nam energii na wiele godzin.

Dane techniczne:
Opakowanie: 1000g
Stopień palenia: Średni
Zawartość kofeiny: Średnia
Smak: Wyczuwalne nuty słodkie
Aromat: Intensywny
Rodzaj ziaren: 80% Arabica 20% Robusta
Producent: Brasiloro Caffe

Nasz sklep Wszystko do Kawy w Szczecinie oferuje włoskie kawy najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas kawy ziarniste to gwarancja bardzo dobrego smaku i sprawdzonych ziaren tylko z wybranych palarni.

Kawa Brasil Oro Extra Bar importowana jest przez nas bezpośrednio z włoskiej palarni do Szczecina.

DOM-SERVICE - 91 431 31 62 - Ekspresy do Kawy, Kawy Ziarniste i Mielone

Adres:

Kosynierów 10

70-786 SZCZECIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

szczecin@wszystkodokawy.pl

www.szczecin-wszystkodokawy.pl