Młynek do kawy GAGGIA M5D Szczecin

Młynek do kawy GAGGIA M5D Szczecin

Profesjonalny młynek do kawy Gaggia M5D jest idealnym rozwiązaniem dla kawiarni i usług gastronomicznych. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością i funkcjonalnością.

MŁYNEK DO KAWY GAGGIA M5D RED
Profesjonalny młynek do kawy Gaggia M5D jest idealnym rozwiązaniem dla kawiarni, lokali gastronomicznych, a także firm. Profesjonalne urządzenie firmy Gaggia charakteryzuje się wysoką wydajnością i funkcjonalnością.
Młynek posiada śrubę mikrometryczną, za pomocą której ustawimy gradację mielonej kawy, a wyświetlacz graficzny umożliwia nam dostosowanie wielkości pojedyńczej porcji kawy w zakresie od 5,5 g do 9,5 g. Dzięki tej konstrukcji skomponujesz idealną kawę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

MŁYNEK DO KAWY GAGGIA M5D BLACK
Profesjonalny młynek do kawy Gaggia M5D jest idealnym rozwiązaniem dla kawiarnii i usług gastronomicznych.
Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością i funkcjonalnością.
Młynek posiada śrubę mikrometryczną, za pomocą której z łatwością ustawimy wielkość mielenia, regulowana ilość kawy 5,5 g do 9,5 g. Tak skonstruowane urządzenie umożliwia ustawienie młynka pod każdą, nawet najbardziej wymagającą kawę.

MŁYNEK DO KAWY GAGGIA M5D SILVER
Profesjonalny młynek do kawy Gaggia M5D jest idealnym rozwiązaniem dla kawiarnii i usług gastronomicznych. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością i funkcjonalnością.
Młynek posiada śrubę mikrometryczną, za pomocą której z łatwością ustawimy wielkość mielenia, regulowana ilość kawy 5,5 g do 9,5 g. Tak skonstruowane urządzenie umożliwia ustawienie młynka pod każdą, nawet najbardziej wymagającą kawęDOM-SERVICE - 91 431 31 62 - Ekspresy do Kawy, Kawy Ziarniste i Mielone

Adres:

Kosynierów 10

70-786 SZCZECIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

szczecin@wszystkodokawy.pl

www.szczecin-wszystkodokawy.pl